Şaç Ekimi yaptırmadan önce mutlaka yapmanız gerekenleri sizler ile paylaşacağız. Saç ekimi yaptırmaya karar verdiniz. Ancak çok fazla alternatif var ve siz en iyisini seçmekte zorlanıyorsunuz. Peki saç ekimi yaptıracak birinin nelere dikkat etmesi gerekiyor?

1- Sonucu kötü olan bir burun amelyatı ikinci bir operasyonla düzeltilebilir. Ancak sonucu kötü olan bir saç ekim operasyonunun telafisi asla yoktur. Bu durum kişiye ömür boyu doğal olmayan bir görünüm ve pişmanlıktan başkasını kazandırmaz.

2- Türkiye’de hemen her firma 10-15 yıllık deneyimden bahseder. Lütfen firmanın veya doktorun geçmişini araştırın.

3- Saç ekiminizi nerede yaptırırsanız yaptırın, doktorunuzun operasyonda olup olmayacağının onayını mutlaka alın.

4- Saç ekimi operayonunda 6000- 7000 veya üstü graft ekilmesi mümkün değildir. Size bu şekilde söylendiğinde graft mı? Saç teli mi diye mutlaka sorun. Bu rakamlardaki graft ekildiği takdirde ense bölgeniz mahvolur.

5- Greft hesaplarını ve operasyon planlarını yapanın, işlemi gerçekleştirecek kişinin doktor olması çok önemlidir. Saçlarınızı doktorun kendisi mi yoksa yardımcı sağlık personeli mi veya sağlık eğitimi bile almamış birilerimi ekecek, bunu bilerek karar verin. Aksi takdirde ekim sonrası tıbbi komplikasyonlarla karşılaşmanız muhtemeldir.
Bize ön , arka, üst ve yan cephelerden çekilmiş fotoğraflarınızı 0 544 418 88 98 veya 0 541 418 88 98 WhatsApp ile göndererek operasyon uygunluğunuzu öğrenebilirsiniz.

6- Mümkünse birden fazla firmadan görüş alın. Bu sizin alternatifleri kıyaslamanızı sağlayacak ve en iyisini seçmenize yarayacaktır.

7- Mümkün olduğunca çok fotoğraf görmek isteyin. Size fotomontajlı değil gerçek hasta resimleri gösterdiklerinden emin olun. Hatta hastaların telefon numaralarını isteyin.

8- Size ekim sonrası nasıl görüneceğinizi bilgisayar programı ile sunanlara inanmayın. Bu gerçekçi değildir.

Yaptırdığınız girişim bedeninize saygı gösterdiğinizin kanıtıdır. Bundan gurur duyun. Özellikle sanal ortamda söylenen övücü, abartılı, süslü sözlerin ve gösterilen fotoğrafların yeterince güvenilir olmadığına dikkat edin. Saç ekimi için anlaşırken, saçlarınızı hemşire mi, sağlık memuru mu, sağlık eğitimi dahi olmayan saç ekim uzmanı denen biri mi yoksa ekimin fue alımının ve kanal açılmasının, başından beri doktorun kendisi mi gerçekleştirecek, bunu açık ve net bir şekilde konuşun. İnternet ortamında forumlara katıldığınızda iki konuyu unutmayın. Memnun insanlar genellikle bunu paylaşma eğiliminde değildir. Bu nedenle şikâyetlerin fazla olması sizi tedirgin etmesin. Bir klinik veya kişiye gereğinden fazla övgü yapılıyorsa, bunu saç ektiren birinin değil de, saç eken birinin reklam amaçlı yazıyor olabileceğini unutmayın.

SİZİ ARAYALIM MI?

Lütfen robot olmadığınızı doğrulayınız.

* Alanları zorunlu

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen Bekleyiniz...

Sayın mesajınız başarılı bir şekilde elimize ulaşmıştır. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. İlginize teşekkürler.

İşlem sırasında bir hata oluştu! Lütfen tekrar deneyiniz.

Lütfen formdaki tüm alanları doldurunuz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Online Konsultasyon


Lütfen robot olmadığınızı doğrulayınız.

* Alanları zorunlu

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen Bekleyiniz...

Sayın mesajınız başarılı bir şekilde elimize ulaşmıştır. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. İlginize teşekkürler.

İşlem sırasında bir hata oluştu! Lütfen tekrar deneyiniz.

Lütfen formdaki tüm alanları doldurunuz.